<< Back

Et år på en dag

Nyheter

Det nasjonale forbedringsprogrammet for byggenæringen, BA2015, ble initiert av Metier - en av PMI sine hoedsponsorer -for et drøyt år siden. 13 toneangivende aktører i bransjen har gått sammen om å heve prosjektkompetansen i næringen. Et annet PMI-medlem,

 

Det nasjonale forbedringsprogrammet for byggenæringen, BA2015, ble initiert av Metier - en av PMI sine hoedsponsorer -for et drøyt år siden. 13 toneangivende aktører i bransjen har gått sammen om å heve prosjektkompetansen i næringen. Et annet PMI-medlem, Terramar, er blant parnterne sammen med NTNU, Statnett, Rambøll, Statsbygg Jernbaneverket, Sykehuset Vestfold, Cowi, Faveo, SINTEF, Vianova.
Mer om initiativet her: www.ba2015.no
BA2015 inviterer alle med interesse for prosjektfaget til en prosjektkonferanse med hele 30 foredragsholdere den 7.januar 2014. Det er et imponerende program, der ledende prosjektressurser fra mange bransjer røper både suksesser og nederlag fra sin prosjekthverdag. Her er det nok mange gode ideer og verdifull erfaring å ta med seg! Konferansen gir 9 PDUer.
Hele konferanseprogrammet ser du her:
http://www.metier.no/ba2015/Arrangementer/Prosjektkonferansen-2014/Program 

Search

Categories

View the archives